About Us

    1. با کاوش در سرویس های ارتباط بین مردم و کسب و کارهای واقع در کشورهای پیشرفته در قاره های آمریکا و اروپا و همچنین با در نظر گرفتن موفقیت کسب و کارها تحت این سرویسها، در صدد بر آمدیم تا برای کشور عزیزمان ایران نیز از سرویسهای مشابه استفاده نمائیم.
    2. یکی از سرویسهای بسیار موفق در کشور های پیشرفته در این زمینه، yelp می باشد که با بهره گیری از ایجاد فضای مجازی بین کسب و کارها و مردم توانسته گام بسیار مثبتی در جهت پیشرفت انواع کسب و کارها بردارد.
    3. ما نیز سعی کرده ایم با استفاده از راهکارهایی که yelp برای انواع کسب و کارها استفاده نموده، زمینه ای برای رشد و ارتقاء کسب و کارهای کوچک و بزرگ در کشور عزیزمان ایران فراهم نمائیم.
    4. در واقع کمک رسانی با ایده گرفتن از سایت yelp، در تلاش است تا خدماتی با کیفیت و مشابه با خدمات yelp را به هموطنان خود ارائه دهد تا مردم عزیزمان بتوانند به تمامی کسب و کارهای سراسر ایران دسترسی داشته باشند.
    5. بدیهی است که نظرات، پیشنهادات، و انتقادات شما عزیزان در پیشرفت و قوی تر کردن تیم کمک رسانی و ارائه خدمات مطلوب، بسیار موثر خواهد بود.

کمک رسانی برای کسب و کارها

شما میتوانید کسب و کار خود را براحتی در کمک رسانی ثبت نمائید و صفحه ای مانند یک سایت برای خود داشته باشید. و اقدام به معرفی کسب و کار، درج اطلاعات تماس، ثبت تخفیف و رویداد، و معرفی و انتشار اخبار خود کنید. کمک رسانی مجموعه ای است که همه ی نیازهای شما را برای دیده شدن کسب و کارتان بر طرف میسازد.

کمک رسانی برای کاربران

شما میتوانید از طریق جستجو در دسته بندی های موجود در سایت، به اطلاعات کسب و کارهای اطرافتان دسترسی داشته باشید.
در بخش تخفیف ها و رویداد ها نیز میتوانید از آخرین تخفیف ها و رویدادهای سطح شهر د رتمامی حوزه ها با خبر شوید و در مورد نحوه ی ارائه خدمات کسب و کارها اظهار نظر نمائید.

Back To Top