درباره ما

  1. با کاوش در سرویسهای ارتباط بین مردم و کسب و کارهای مختلف واقع در کشورهای پیشرفته در قاره های آمریکا و اروپا و همچنین با در نظر گرفتن موفقیت کسب و کارها تحت این سرویسها، در‌صدد برآمدیم تا برای کشور عزیزمان ایران نیز از سرویسهای مشابه استفاده نمائیم.
  2. یکی از سرویسهای بسیار موفق در کشورهای پیشرفته در این زمینه، yelp می‌باشد که با بهره‌گیری از ایجاد فضایی مجازی بین کسب و کارها و مردم توانسته گام بسیار مثبتی در جهت پیشرفت انواع کسب و کارها بر‌دارد. ما نیز سعی کردیم با استفاده از راهکارهایی که yelp برای انواع کسب و کارها استفاده نموده، زمینه‌ای برای رشد و ارتقا کسب و کارهای کوچک و بزرگ در کشور عزیزمان ایران فراهم نمائیم.
  3. در واقع کمک‌رسانی با ایده گرفتن از سایت yelp، در تلاش است تا خدماتی با کیفیت و مشابه با خدمات yelp را به هموطنان خود ارائه دهد تا مردم عزیزمان بتوانند به تمامی کسب و کارهای سراسر ایران دسترسی داشته باشند.
  4. کمک‌رسانی راهی آسان برای پیشرفت کسب و کار شماست. با کمک‌رسانی دیگر لازم نیست آدرس جایی را در هر کجای ایران از کسی بپرسید، کافیست در کمک‌رسانی نام آن مکان را جستجو کنید. اگر به دنبال کسب و کار خاصی در اطرافتان هستید، از طریق جستجو در دسته‌بندی‌های موجود در سایت، نزدیکترین کسب و کارها به شما نمایش داده خواهند شد. در بخش رویداد‌ها نیز، از آخرین رویدادهای سطح شهر در تمامی حوزه‌ها با خبر می‌شوید. کمک‌رسانی همچنین امکان اظهار نظر در مورد کسب و کار دیگران را برای شما فراهم آورده است.
  5. در کمک‌رسانی، صاحبان مشاغل به راحتی می‌توانند با ثبت کسب و کار خود، به ارتقای سطح شغلی و افزایش شانس دیده شدنشان کمک کنند و با مدیریت صحیح صفحه کسب و کارشان، زمینه پیشرفت در حرفه شغلی خود را فراهم سازند.
  6. بدیهی است که نظرات، پیشنهادات، و انتقادات شما عزیزان در پیشرفت و قوی‌تر کردن تیم کمک‌رسانی و ارائه ی خدمات مطلوب، بسیار موثر خواهد بود.
برو بالا