درباره ما

  1. با کاوش در سرویسهای ارتباط بین مردم و کسب و کارهای مختلف در کشورهای پیشرفته از جمله آمریکا و اروپا و همچنین با در نظر گرفتن موفقیت کسب و کارها تحت این سرویسها، در صدد برآمدیم تا برای کشور عزیزمان ایران نیز از سرویسهای مشابه استفاده نمائیم.
  2. یکی از سرویسهای بسیار موفق در کشورهای پیشرفته در این زمینه، yelp می باشد که با بهره گیری از ایجاد فضایی مجازی بین کسب و کارها و مردم توانسته گام بسیار مثبتی در جهت پیشرفت انواع کسب و کار بر دارد. ما نیز سعی کردیم با استفاده از راهکارهایی که yelp برای انواع کسب و کارها استفاده نموده، زمینه ای برای رشد و ارتقا کسب و کارهای کوچک و بزرگ در کشور عزیزمان ایران فراهم نمائیم.
  3. در واقع کمک رسانی با ایده گرفتن از سایت yelp، در تلاش است تا خدماتی با کیفیت و مشابه با خدمات yelp را در قالب سایت و اپلیکیشن به هموطنان خود ارائه دهد تا مردم عزیزمان بتوانند به تمامی کسب و کارهای سراسر ایران دسترسی داشته باشند.
  4. کمک رسانی راهی آسان برای پیشرفت کسب و کار شماست. با کمک رسانی دیگر لازم نیست آدرس جایی را در هر کجای ایران از کسی بپرسید، کافیست در کمک رسانی نام آن مکان را جستجو کنید. اگر به دنبال کسب و کار خاصی در اطرافتان هستید، از طریق جستجو در دسته‌بندی‌های موجود در سایت و اپلیکیشن، نزدیکترین کسب و کارها به شما نمایش داده خواهند شد. در بخش رویداد‌ها نیز، از آخرین رویدادهای سطح شهر در تمامی حوزه‌ها با خبر می‌شوید. کمک رسانی همچنین امکان اظهار نظر در مورد کسب و کار دیگران را برای شما فراهم آورده است.
  5. در کمک رسانی، صاحبان مشاغل به راحتی می‌توانند با ثبت کسب و کار خود، به ارتقای سطح شغلی و افزایش شانس دیده شدنشان کمک کنند و با مدیریت صحیح صفحه کسب و کارشان، زمینه پیشرفت در حرفه شغلی خود را فراهم سازند.
  6. کمک رسانی هم از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن در دسترس شما هموطنان عزیز خواهد بود.
  7. بدیهی است که نظرات، پیشنهادات، و انتقادات شما عزیزان در پیشرفت و قوی تر کردن تیم کمک رسانی و ارائه ی خدمات مطلوب، بسیار موثر خواهد بود.